CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

AURA a.s. je na trhu již 25 let

Společnost AURA a. s. byla založena v srpnu 1995. Vznikla spojením několika renomovaných firem působících řadu let na poli průmyslové diagnostiky a elektroniky. Ve velmi krátké době po svém vzniku se stala jedním z největších výrobců senzorů a přístrojů pro technickou diagnostiku v Evropě.

Hlavním sídlem AURA a. s. je Milevsko. Zde najdete vedení společnosti, obchodní tým a celé výrobní, projekční, logistické a administrativní zázemí. Další klíčovou součástí společnosti je Výzkumné a vývojové centrum sídlící v Praze.

I po 25-ti letech se potvrzuje správnost základní firemní strategie, a to orientace na řešení zákaznických potřeb pomocí vlastního vývoje špičkových výrobků a technologií. Vysoká kvalita poskytovaných služeb a výrobků je hlavní filosofií společnosti, a je podložena množstvím získaných certifikátů.

AURA a.s. splňuje již řadu let náročné podmínky certifikace ISO 9001, a to nejen v rámci ČR, ale v rámci světové certifikační sítě IQ-net. Mezi dosažené standardy patří například náročné certifikace produktů pro prostředí s nebezpečím výbuchu – ATEX a také velmi prestižní certifikace produktů pro armádní i civilní leteckou techniku.
 
 
© 2012, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: