CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

SVE 200

Dalším v řadě miniaturních snímačů vibrací SVE je typ SVE 200. Na rozdíl od svého předchůdce SVE 100, který je určen především pro montáž do vřeten obráběcích strojů, má SVE 200 rovnou dosedací plochu universálně využitelnou pro obecné aplikace na strojích.  Svojí citlivostí 100mV/g a malými rozměry se zástavbovou výškou 15mm se řadí k nejmenším snímačům tohoto typu na trhu.


Snímač SVE 200 se uplatní zejména v místech s prostorově omezenou zástavbou a díky svojí minimální váze (necelých 10g) také tam, kde záleží na minimálním ovlivnění měřeného předmětu vlastní vahou snímače. Pro jeho vysoký rezonanční kmitočet až 21kHz ho lze využít nejen k vibrační diagnostice strojů, ale také ke sledování opotřebení ložisek a dalším prediktivním měřicím metodám.  Těleso snímače je z vysoce odolného konstrukčního plastu POM-C, kabel variantně z polyuretanu nebo teflonu.

 

sve200.jpg


Diagnostika vřetena obráběcího stroje

AURA a.s. dokončila vývoj dalšího diagnostického systému. Nově společnost zařazuje do svého portfolia diagnostiku vřetena obráběcího stroje. Komplexní a finančně velmi příznivé řešení je k dispozici pod označením "VKS" a je vhodné i pro velmi náročné průmyslové prostředí. Předností je vysoká odolnost vůči elektrickému rušení.


SV156HT - ICP snímač do vysokých teplot

Aktuálně AURA a.s. zařadila do svého portfolia sestavu snímače s proudovým napájením, určenou do prostředí s teplotou do 260°C.
Sestavu tvoří snímač SV156 se čtyřmi metry kabelu a zesilovač C 6.1.
 

KL_SV156HT.jpg AURA a.s. získala bulletin pro MLM1.2 TVE

1. 3. 2017 vydala sekce dozoru a kontroly Ministerstva obrany (odbor vojenského letectví) bulletin č. 0005517012, který umožňuje záměnu monitorovací jednotky vibrací motoru IV-500E za monitorovací jednotku vibrací motoru typu MLM1.2 TVE, který vyvinula společnost AURA a.s. 

Bulletin je ke stažení zde:

 

 
 
© 2012, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: