CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

MEA testing

mea_logo.jpg
MEA (Motor Experts Association) je předním světovým dodavatelem zařízení pro měření a testování elektrických pohonů s využitím dynamometrických principů. Rozsah měřených zařízení je velmi široký od zařízení pro velké pohony a pohony s vysokými otáčkami a až k aplikacím pro motorky stěračů nebo miniaturní krokové motorky do „dlaně“. Stejně široký je rejstřík měřených parametrů a možností modelování parametrů zátěže.

Výraznou součástí dodávek MEA jsou i moderní technologie elektromobilů a elektrických pohonů pro leteckou techniku. V nabídce jsou jak laboratorní a jednoúčelové systémy, tak i sestavy pro kontrolu ve výrobě respektující požadavky online testování s minimálním zpožděním výrobní linky.
Pro dodávky MEA je typická úplná služba, dodávka zahrnuje všechny činnosti - od pomoci s vyjasněním požadované úlohy, přes přípravu HW a SW až po dodávku úplného měřicího systému a jeho údržbu. Rozsah dodávek a služeb byl také důvodem proč si MEA jako zástupce pro střední Evropu vybrala AURA a.s. Rozhodující roli hrály realizované projekty speciálních čidel, měření a měřicích a testovacích zařízení, které AURA a.s. pro svoje zákazníky v poslední době zajišťovala.
Více podrobností o možnostech dodávek MEA lze nalézt v českém katalogu zde: MEA_kat._list.pdf

Pro bližší informace uvítáme vaše dotazy jako obvykle na sales@uranet.cz

 

 

 

 
 
© 2023, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: