CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

ASV8-MS - Vibrační spínač s průmyslovou komunikací

Vibrační spínač ASV8-MS je senzor s vestavěnou elektronikou, který měří velikost vibračního impulzu, porovnává je s nastavitelnou hodnotou úrovně a v případě překročení sepne nebo rozepne na stanovenou dobu polovodičový spínač. Má navíc vyvedenu komunikační sběrnici RS485 s protokolem MODBUS, na které je k dispozici velikost impulzu. Hodnota vibrací pro spínání nebo rozpínání, doba sepnutí, jakož i další parametry snímače jsou nastavitelné od výrobce nebo i uživatelsky připojením k PC přes komunikační sběrnici. Spínač může být využit k automatickému odstavení stroje, signalizaci provozu zařízení nebo k havarijní signalizaci nadměrných impulzů vibrací. Přitom se využívá signál sepnutí (nebo rozepnutí) vestavěného polovodičového spínače. Je také možné využít měřenou hodnotu velikosti impulzu na komunikační průmyslové sběrnici.
Snímač ASV8-MS měří dvojvýchylku (p-p) impulzu zrychlení vibrací ve frekvenčním pásmu 5Hz až 1,5kHz. Základní měřící rozsah je 0-100 m/s2 nastavený ve výrobě.
Snímač opatřený připojovacím konektorem M12 se vyrábí ve válcovém rotačně symetrickém nerezovém pouzdru. Připojuje se průmyslovým kabelem, který má v konektoru zabudované indikační prvky - LED diody, které signalizují stav napájení, sepnutí snímače a aktivitu průmyslové komunikace.
 
 
 
 
 
© 2023, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: