CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

Diagnostika a řízení ventilátorů pro Gužumsaj

AURA a.s. se podílí na zakázce pro doly v uzbeckém Gužumsaji. V rámci komplexní dodávky zajišťuje naše společnost úplný systém elektro, diagnostiky a řízení důlního ventilátoru AMRBC 2000.


Snímač točivého momentu řady 7500

Díky snímačům série 7500 je měření kroutícího momentu a úhlu strojů pro zemědělství a lesní hospodářství snadnější a levnější. Princip bezkontaktního měření je vysoce odolný vůči mechanickým a teplotním vlivům a je bezúdržbový.

Pro přímé použití snímačů v rozličných aplikací nabízíme různé typy. Proto je jejich integrace tak snadná a rychlá. Snímač se dodává jako jedna kompletní jednotka s integrovanou elektronikou a kabelem. Ke snímači je možné dokoupit také ukazovací jednotku, která na displeji zobrazí hodnotu kroutícího momentu nebo úhlu a zároveň data automaticky zálohuje na integrovanou SD-kartu. Data je pak možné číst přes USB rozhraní.

 

Katalogový list Valná hromada 2017

AURA a.s. svolává řádnou valnou hromadu akcionářů, která se uskuteční v úterý, 22.5.2018, od 10:00 hodin, v zasedací místnosti VVC na adrese: Freyova 1/12, Praha 9 - Vysočany.  

Dokumentace je ke stažení v neveřejné sekci. AURA a.s. se stala členem ALV

Od září 2015 se AURA a.s. stává členem Asociace leteckých výrobců České republiky (ALV ČR). ALV sdružuje podniky působící v leteckém oboru, členy jsou jak finální dodavatelé letadel a komplexních systémů, výrobců letadlových agregátů a zařízení tak i malé specializované podniky.
ALV pokrývá celé spektrum aktivit, od návrhu (konstrukce), výzkumu a vývoje leteckých systémů a zařízení, přes sériovou výrobu až po údržbu a provoz, včetně marketingu a prodeje.

Rozsah činností je od civilních a vojenských letounů, leteckých motorů a zbraňových systémů, kosmického výzkumu, výrobu agregátů, podsestav a komponentů letadlových systémů, včetně příslušného softwaru.

www.alv-cr.cz Tunel Blanka a dodávky AURA a.s.

V srpnu a září 2015 proběhly požární zkoušky v tunelovém komplexu Blanka, a dnem 19. září byl zahájen provoz. Uzavřela se tak dlouhá cesta, na které se naše společnost podílela od prvních součinností na návrhu koncepce systému měření a sběru informací ze vzduchotechniky až po realizaci dodávky. Využili jsme zkušenosti z předchozích dodávek a aplikovali i některé měřicí postupy, vyvinuté speciálně pro bezpečnost podzemních prostor, jako např. měření diferenčních tlaků při požáru, zjištění nestacionárního proudění společně provozovaných skupin ventilátorů nebo měření vibrací za vysokých teplot. 

Na základě našeho návrhu a pomocí technologie, vyrobené v AURA a.s., bylo realizováno celkem 56 měřicích uzlů se sledováním provozních a diagnostických veličin, signalizací nestandardních projevů větracího systému a s diagnostickou kontrolou klíčových komponent - především pohonů a ventilátorů. Provozně spolehlivá čidla, ověřená řadou předchozích dodávek pro silniční tunely, moderní elektronické systémy s vlastní diagnostikou správné funkce a rychlý přenos dat zabezpečenou komunikací na nadřízený systém - to vše vytváří unikátní systém, přispívající k provozní bezpečnosti největšího tunelového komplexu v Evropě. 


VVC Praha - změna kontaktních údajů

Pobočka AURA a.s. Praha (Výzkumné a vývojové centrum) se v listopadu 2013 přestěhovala do nových prostor na adrese Freyova 1/12 (Vysočanský pivovar), 190 00 Praha 9. Telefon: +420 240 243 043. Předem se omlouváme za případné komplikace.

Tým AURA

 

 Laboratoř rotační laserové vibrometrie

AURA a.s. předala v termínu laboratoř rotační laserové vibrometrie.
Více o projektu ZDE.  
 
 
© 2012, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: