CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

22 let na straně Vaší technologie

14.8.1995, vznikla, sloučením subjektů zabývajících se vývojem snímačů a dodávkami průmyslových systémů, akciová společnost AURA. Cílem bylo propojit vývoj nových prvků a zkušenosti s aplikací moderní elektroniky v průmyslu. Založením společnosti se podařilo vytvořit dostatečné prostředky a kapacity pro dosažení předních evropských pozic v oblasti diagnostiky stavu strojů. Dodávkové možnosti, kromě prostředků pro technickou diagnostiku, zahrnovaly i řídicí systémy technologií, monitory provozu strojů a zařízení, ruční měřicí přístroje, sensory otáček, a mnoho dalších výrobků, které spatřily světlo světa díky vlastnímu oddělení výzkumu a vývoje.

Aplikace moderních prostředků pro konkrétní potřeby a problémy zákazníků – to nejsou pro zaměstnance AURA a.s. jen prázdná slova. Zkušenosti, získané za více než dvacet let, jsou nejen výhodou, ale i závazkem pokračovat a hledat optimální varianty řešení pro partnery z oblasti průmyslu, zemědělství, stavebnictví, dopravy i energetiky.

AURA a.s. má k dispozici zkušený tým pracovníků s technickými předpoklady, zvládnout i ty nejnáročnější úkoly. Jen díky nim a jejich zkušenostem jsme se mohli podílet na takových akcích jako odsíření uhelných elektráren, inovace tepelných zdrojů, modernizace důlního větrání, bezpečnost silničních tunelů, diagnostika vodních turbín nebo leteckých motorů.

Úspěšná je společnost AURA a.s. také na poli řešení dotačních projektů, kromě vývoje diagnostického systému větrných elektráren, který je schopen identifikovat počínající závadu již v průběhu jediné otáčky rotoru, se společnost pustila také do vývoje vibrodiagnostické soupravy pro převodovky vrtulníků а do inovací procesu výroby a systému MMPS-DSVE.

 
 
© 2012, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: