CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

Laboratorní nábojové zesilovače

Určení C4.x:

Nábojové zesilovače řady C4 jsou určené ke zpracování signálu z piezoelektrických snímačů. Svou konstrukcí je určen především pro signály z piezoelektrických akcelerometrů. Je však vhodný i pro piezoelektrické snímače tlaku.

Zesilovače řady C4 mají v širokém rozsahu přepínatelné zesílení a možnost přednastavení nábojové konstanty čidla. Všechny verze C4 jsou rovněž vybaveny signalizací překročení maximální amplitudy signálu. Zesilovače řady C4 se především vyznačují vysokou stabilitou parametrů (včetně fázových odchylek) umožňující jejich použití v referenčních a měřicích řetězcích.

Nejrozsáhlejší varianta zesilovače C4 má možnost nastavení frekvenčních filtrů a integračních konstant - tato verze má vzhledem ke složitosti kombinací nastavení citlivosti, integrace a korekcí použit mikropočítač, který zajišťuje ovládání přepínání rozsahů, zobrazuje konstantu přenosu zesilovače na displeji a to včetně jednotek.

Zesilovače jsou napájeny z vestavěného akumulátoru a součástí dodávky je i nabíjecí síťový zdroj.

Vlastnosti zesilovačů řady C4 je předurčují pro měřicí, kontrolní a zkušební řetězce v laboratořích a průmyslových provozech. Robustní konstrukce, teplotní stabilita a nezávislé napájení umožňují použití i pro externí měření v těžších provozních podmínkách.


Technické údaje:

Napájení: vestavěný akumulátor dobíjený ze sítě 230 V / 50 Hz (IEC 38)
Doba provozu: 10 hod. na jedno nabití nebo trvale při dobíjení
Vstupní veličina: náboj (střídavý proud)
Max. rozsah vstupu: 1000 pC
Výstupní veličina: napětí, max. +/- 4 V
Nastavení řádu citlivosti: 10 mV-10 V /pC/ms-2 po 10 dB
Frekvenční rozsah: 0,4 Hz - 100 kHz

 

 

Katalogový list

 
 
© 2023, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: