CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

SMW Electronics

AURA a.s. se od září letošního roku stala oficiálním prodejním zástupcem SMW Electronics pro Česko a Slovensko. SMW Electronics je součástí koncernu SMW Autoblok dodávajícího více než padesát let prvky pro obráběcí stroje, robotiku a automatizaci v průmyslu i dopravní technice.

Základním předmětem nabídky ze sortimentu SMW Electronics jsou systémy indukčního přenosu z rotujících a pohyblivých částí strojů. Indukční vazba umožňuje jak přenos energie pro napájení měřicích prvků na pohyblivé části, tak i přenos měřených dat.

Datový přenos může mít podle potřeby diskrétní podobu, analogový signál nebo formu datové komunikace (IO-Link, Field Bus, Ethernet). Výhodou indukčních řešení je i nízká cena oproti mechanickým nebo radiovým přenosům.

Základní provedení indukčních vazebních členů jsou uzpůsobena radiálnímu nebo axiálnímu uspořádání pevné a pohyblivé části. K dispozici jsou i provedení přímo nahrazující původní mechanické sběrače nebo určené k přenosu energie až 1500W

Kromě řady provedení indukčních vazebních členů jsou v nabídce k dispozici také sensory pro indukční měření vzdálenosti LPS.

 

 


 

Více na https://www.smw-electronics.de.

 

 
 
© 2023, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: