CZ   EN   PL   RU
Průmyslové řídicí a diagnostické systémy
Home O nás Aktuality Produkce Aplikace Reference Ke stažení Dotace Kontakty

Provibtech

AURA a.s. rozšířila svoji produktovou řadu o výrobky společnosti www.provibtech.com.

Společnost ProvibTech je celosvětovým dodavatelem moderních systému na ochranu a monitorování provozu strojů. V průmyslové oblasti poskytuje nejucelenější nabídky v prevenci výpadku klíčových strojů. Klíčem k úspěchu a růstu společnosti Provibtech je kladení důrazu na kvalitu, hodnotu a zákaznický servis.

Výrobní portfolio společnosti zahrnuje jak zařízení na vibrační diagnostiku stavu strojů, včetně systémů pro trvalý monitoring, tak i přenosná sběrná zařízení na měření vibrací včetně široké nabídky vibračních převodníků a vysílačů.

- Monitory
- Vysílače
- Senzory
- Vibrační spínače
- Sledování stavu strojů
- Výrobky do prostředí s nebezpečím výbuchu

Osvědčení a certifikáty:

ProvibTech Approval list, CSA, CE, ATEX, IECEx, PCEC, GOST R, Kazakhstan Pattern Approval, ISO 9001, Roztechnadzor Razresenie

Souprava pro měření axiálního posuvu:
Souprava pro měření axiálního posuvu 

 

Z důvodu rozšíření trhů byla v roce 2017 provedena změna organizace našeho partnera rovibtech USA. Od ledna 2018 došlo ke změně názvu na PVTVM USA. Byla zachována výroba šech dosavadních zařízení a to včetně objednacích čísel, certifikátů a cen. Stejně tak je v plném rozsahu zajištěn servis a náhradní díly na již dodané výrobky.

Nová adresa webových stránek je http://www.pvtvm.com.

 

Provedené změny nemají žádný liv na pozici AURA a.s. jako smluvního partnera PVTVM USA a nijak neovlivňují probíhající ani budoucí obchodní případy.

 

    

 
 
© 2023, AURA a.s.
Telefon: 382 524 224
E-mail: